صفحه اصلی / طراحی سایت های پولساز چگونه ممکن است

طراحی سایت های پولساز چگونه ممکن است

  اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۸  

طراحی سایت های پولساز چگونه ممکن است مقاله است که به بررسی نحوه طراحی سایت برای جذب مشتری میپردازد. در این مقاله ما به اصول و روش هایی که پولسازترین سایت ها برای طراحی خود در نظر گرفته اند میپردازیم.

بررسی راهکارهای بومی برای افزایش سایت را بررسی می کنیم.

و مهمتر از همه از شما میخواهیم که سایت پولساز خود را همین امروز طراحی کنید.

گاهی اوقات ما انتظاری از سایت خود داریم که عملی نیست. گاهی ما در طراحی روی نکاتی توجه می کنیم که اصلاً اهمیتی ندارند و وقت و هزینه خود را دور می اندازیم.

هنگام طراحی سایت باید به نکته ای مهم توجه داشت و آن این است که سایت باید بتواند مشتریان و مخاطبان جدید را به اندازه مشتریان قدیمی به خود جذب کند.

بسیاری از سایت هایی که سابقه ای چندین ساله دارند از مشتریان جدید غافل می شوند. این در بسیاری از موارد باعث شده است که مشتریان جدید به سایت های دیگر برای خرید مراجعه کنند.

 

طراحی سایت های پولساز چگونه ممکن است

غفلت از تغییر سلیقه مخاطبان در طراحی و ارتقاء سایت

دو فروشگاه معروف دیجی کالا و بامیلو را باهم مقایسه کنید.

دیجی کالا سالها بزرگترین فروشگاه آنلاین ایران بود و از بررسی سلیقه مخاطبان خود غافل شد. بامیلو برای گرفتن بازار از دیجی کالا تلاش می کرد و به هر فرصتی چنگ می انداخت.

بامیلو با بررسی بازار، میزان علاقه جوانان به رویداد های غربی را کلید پیروزی خود قرار داد و با برگذاری اولین فروش در روز جمعه سیاه که یک رویداد غربی است. و در آخرین جمعه سال مسیحیان برگذار میشود، موفق شد بمب خبری نام خود را منفجر کند و شناخته شود.

بعد از آن نیز بامیلو مدام با جستجو و اجرای راهکارهای جدید سعی در پیشی گرفتن از رقیب خود داشته است.

طراحی سایت یکسری اصول کلی دارد. ولی چسبیدن به این اصول کلی و عدم تفکر برای یافتن روش ها جدید و راهکارهای پیش رو باعث میشود که بازار را به رقبا ببازید.

طراحی سایت های پولساز چگونه ممکن است قدم اول را اول بردارید

  • سایتی طراحی کنید که اصول اولیه را رعایت کند
  • برند سازی و انفجار تبلیغاتی در لحظه شروع را از دست ندهید.
  • مشتری خود را بشناسید و از سلایق و علایق او با خبر باشید.
  • خدماتی بیشتر از رقبا را با قیمتی کمتر از رقبا ارائه دهید.

اصول اولیه در طراحی سایت های پولساز در ایران

طراحی سایت های پولساز چگونه ممکن است ؟ گفتیم که اولین قدم در طراحی سایت پولساز رعایت اصول اولیه است. اما اصول اولیه چیست؟

طراحی گرافیکی

گرافیک سایت خود را از دیجی کالا و بامیلو و علی بابا و امثال آنها کپی نکنید. طراحی سایت فروشگاهی در صورتی که بخواهید از کپی برداری خود داری کنید کاری نیست که هر شرکت طراحی سایتی از عهده آن بر آید.

بیشتر طراحان سایت در خلاقانه ترین حرکت خود دیزاین چند فروشگاه را با هم ترکیب می کنند و بعنوان یک دیزاین اختصاصی به شما تحویل  میدهند.

سایت فروشگاهی شما ویترین مغازه شما است. آیا شما ویترین خود را از روی ویترین همسایه کپی می کنید. یا خودتان برای ویترین فروشگاه خود طراحی و دیزاین میچینید.

سلایق و علایق مشترک خود و مشتریانتان را در ویترین مغازه خود در نظر می گیرید. همانطور که یک فروشگاه لباس اسپرت ممکن است  یک گیتار بیس و یا یک موتورسیکلت در ویترین خود در کنار لباس ها قرار دهد. در سایت نیز نباید از انجام چنین ابداعاتی ترسید.

نزدیک کردن سایت به حال و هوای فروشگاه ها در دنیای واقعی تجربه ای نوین برای مخاطبان شما است. تجربه ای که ریسک پذیرفته شدن ندارد.

شما از قبل میدانید که ویترین جذاب برای مخاطب شما چگونه است. شما همان جذابیت را به عالم سایت وارد می کنید.

طراحی از نظر امکانات و قابلیت ها

اگر سایت شما تازه تاسیس است و قابلیت های سرمایه گذاری های شما پایین است. بدنبال قراردادن امکانات سایت دیجی کالا در سایت خود نباشید. حتی خود دیجی کالا در ابتدا همه این امکانات را در سایت خود پیاده سازی نکرد.

امکاناتی را به مشتری بدهید که مشتری خواهان آنها است و امکانات بیشتر را برای فاز های توسعه قرار دهید.

مشاوره حرفه ای بگیرید

گروه طراحی سایت آریاکد با کمک متخصصین فروش با سابقه فروش و بازاریابی ۱۵ ساله به شما کمک میکند که با فاز بندی خواسته های خود بتوانید. در هر بازه زمانی حد اکثر درآمد را داشته باشید.

اجرای فازبندی پروژهای موفق در زمینه هایی مانند کشاورزی، فروش مبلمان و لوازم منزل، فروش غذای گرم، فروش خدمات اجاره خودرو و … بخشی از فعالیت ها ما در زمینه فروش میباشد.

طراحی سایت فروشگاهی  را به حرفه ای ترین گروه طراحی سایت بسپارید.

برای سفارش طراحی سایت خود با ما تماس بگیرید:

۰۹۲۲ ۴۵۳ ۸۱۵۸

۰۹۲۲ ۴۱۹ ۴۴۸۵

 

و برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه طراحی سایت و بازریابی آنلاین با بخش بازاریابی ما تماس بگیرید:

۰۹۲۲   ۴۱۹    ۴۴۸۵

Categorised in: